01.02.2020r KARNAWAŁ WENECKI Z FUNDACJĄ GERIATRICS

W dniu 01.02.2020r. w Fundacji Geriatrics w Krakowie, ul. Drożdżowa 2 odbyło się spotkanie integracyjne „Karnawał Wenecki z Fundacją Geriatrics”.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia zabawy wodzireja Marka, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Podczas zabawy nie zabrakło atrakcji i niespodzianek w formie wyrobów wędliniarskich Marcina.

Wystrój sali, czerwone wino Luba i Halinki wprowadziło uczestników zabawy w radosny nastrój oraz zachęciło wszystkich do wesołej zabawy.

Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się w pięknych i kolorowych strojach. Zabawa umożliwiła seniorom spędzenie czasu w miłej atmosferze.

„Karnawał Wenecki z Fundacją Geriatrics” przyniósł wiele radości jego uczestnikom, a to było jego głównym celem.

Zarząd Fundacji Geriatrics serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które pomagały w organizacji zabawy, strojeniu i sprzątaniu sali po zabawie.

Już teraz Zarząd Fundacji Geriatrics zaprasza Wszystkich seniorów i sympatyków Fundacji Geriatrics na kolejną zabawę karnawałową w 2021r.