02.04.2019 Wielopokoleniowe warsztaty decupage

Dnia 02.04.2019r w Centrum Aktywności Seniorów Geriatrics, ul. Drożdżowa 2 w Krakowie odbyły się pierwsze wielopokoleniowe warsztaty decupage.

Warsztaty są współfinansowane ze środków Miasta Krakowa.

Na wielopokoleniowych warsztatach decupage seniorzy i członkowie ich rodzin mają możliwość nauczenia się zdobienia przedmiotów codziennego użytku.

Ze względu na uroczysty charakter spotkania otwierającego działanie „Kawiarenki Seniora CAS Geriatrics” oraz zbliżające się święta wielkanocne,  seniorzy podczas warsztatu decupage uczyli się zdobić wielkanocne jajka i mydła, podstawki  oraz świeczki.

Wielopokoleniowe warsztaty decupage są  przeznaczone dla osób początkujących w tej dziedzinie, ale ciekawych i chcących poznać i rozwijać własne umiejętności artystyczne.

Wszystko to odbywa się pod okiem prowadzącej warsztaty instruktor, od wielu lat pasjonującej się technikami artystycznego przetwarzania i zdobienia przedmiotów.

Wielopokoleniowe warsztaty decupage to doskonała zabawa przy kawie i ciastku, do której seniorzy mogą zaprosić swoje dzieci i wnuków.

Przy okazji: nie trzeba brać ze sobą żadnych przedmiotów i materiałów, ponieważ organizator zapewnia to wszystko podczas zajęć.

Warsztaty są bezpłatne, przeznaczone są dla maksymalnie 12 osób, zamieszkałych w Krakowie. Odbywać będą się jeden raz w miesiącu w pracowni warsztatowej CAS Geriatrics, ul. Drożdżowa 2 w Krakowie.

Zapisy na kolejne warsztaty decupage, które odbędą się w Krakowie, ul. Drożdżowa 2, dnia 15.05.219r, w godzinach 15.30-17.30, są prowadzone codziennie w Kawiarence Seniora czynnej od poniedziałku do piątku, w godzinach 15.30-20.30, tel. 798921638, 667248065 oraz e-mail: e.zytynskachwast@interia.pl.

02.04.2019 Notatka kierownika zajęcia decupage

02.04.2019 Warsztaty decupage-notatka