13.03.2021 Zabawa „Tańcz póki życie trwa” – zabawa realizowana w ramach projektu „Senior z pasją”, współfinansowanego przez Fundację PZU i inne prywatne firmy

Dnia 13.03.2021r w Krakowie odbyła się zabawa

„Tańcz póki życie trwa” zrealizowana w ramach projektu „Senior z pasją”, współfinansowanego przez Fundację PZU z Warszawy i inne firmy prywatne.

Podczas zabawy integracyjnej teatr „Geriatrics Granda”, prowadzony pod opieką Leokadii Tam i grupa muzyczna pod opieką Józefa Pustelnika, zaprezentowała dla uczestników spotkania piękny występ artystyczny z okazji Dnia Kobiet.

Oj działo się! I znowu nocy było mało! Było głośno! Było radośnie! Znów przetańczyliśmy całą noc.

Uczestnicy bawili się doskonale. Zabawy tej nie było końca…

Przepięknie udekorowana sala jak i super stroje uczestników zabawy, nadały imprezie fantastyczną atmosferę.

Zabawa była bezpłatna, uczestniczyło w niej ponad 40 osób. Organizatorzy – Fundacja Geriatrics oraz grupa seniorów klubu „Senior z pasją”,  serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom  za wspólną, super zabawę!

Dziękujemy również wszystkim naszym sponsorom. Szczególne podziękowania za wsparcie działań Klubu „Senior z pasją” składamy:

• firmie prywatnej P.P.H. Anka J. Kołodziejczyk Spółka Jawna z Mszany Dolnej,
  • Stowarzyszeniu Inicjatyw Społecznych LEGE ARTIS z Krakowa,
  • Małopolskiej Fundacja TIBI z Słopnic,
  • firmie prywatnej Centrum Wsparcia Frenezja z Krakowa,
  • inni

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby 50+, członków ich rodzin do naszego Klubu „Senior z pasją”