13.11.2019r Spotkanie z seniorami w ramach projektu socjalnego „Seniorzy w akcji” w MOPS w Krakowie, Filia 8, ul. Na Kozłówce 27.

Dnia 13.11.2019r Prezes Zarządu Fundacji Geriatrics prowadził spotkanie z seniorami w ramach projektu socjalnego „Seniorzy w akcji” w MOPS w Krakowie, Filia 8, ul. Na Kozłówce 27.

W ramach w/w spotkania omówiony został temat: „Środowiskowe systemy wsparcia seniorów w Krakowie na podstawie bieżącej działalności Fundacji Geriatrics„.

Podczas spotkania Prezes Fundacji Geriatrics Elżbieta Żytyńska-Chwast omówił rolę sieci CAS na terenie Krakowa. Zachęcali seniorów do  włączania się w tworzenie Centrum Aktywności Geriatrics, poprzez aktywne uczestnictwo w proponowanych zajęciach.