15.06.2019r Warsztat komputerowy dla seniorów, pt. „Senior w świecie nowych technologii”

Warsztat komputerowy, pt „Senior w świecie nowych technologii” został zorganizowany przez Fundację Geriatrics w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji, który trwał od 10-16 czerwca 2019r.

Małopolski Festiwal Innowacji to wyjątkowe święto innowacji i nowoczesnych technologii. Podczas tego wydarzenia przez tydzień odbywa się wiele ciekawych spotkań, warsztatów, konferencja, itp.

Warsztat komputerowy dla seniorów zastał sfinansowany ze środków Fundacji Geriatrics.

Miał uroczysty charakter, ponieważ otwierał działalność mobilnej pracowni komputerowej dla seniorów.