22.12.2018r – Seniorzy z Klubu Aktywnego Seniora z Krakowa świętują Boże Narodzenie razem z przedszkolakami z Bajkowej Akademii z Gdańska.

Szanowni Państwo.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jest to czas szczególnie ważny, ponieważ w tych dniach wyrozumiałość nabiera wyjątkowego znaczenia i staramy się, aby nikt z podopiecznych Fundacji Geriatrics nie czuł się samotny i odrzucony.

Starają się o to również dzieci z Przedszkola Bajkowa Akademia, którego organem prowadzącym jest Fundacja – Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka w Gdańsku.

Z okazji Świąt Bożego narodzenia przedszkolaki z Gdańska obdarowały swoich adoptowanych dziadków i babcie z Krakowa symbolicznymi pięknymi, własnoręcznie wykonanymi prezentami, za które w imieniu Zarządu Fundacji Geriatrics i wszystkich seniorów Klubu Aktywnego Seniora, serdecznie dziękujemy.

Słyszysz jak wiatr życzenia niesie?

Hula po polach i szumi w lesie.

Jak stuka w okna, wchodzi w kominy i obserwuje Twoje dziecięce miny?

Jeśli to słyszysz, to zamknij oczy, miech świat z marzeń znów w życie wkroczy.

Poczuj makowca zapach wspaniały.

Zobacz za oknem, świat biały cały.

Już karp się smaży , kompot gotuje, mróz znów na szybach kwiaty maluje, a Ty radosny z iskierką w oku, gwiazdki na niebie szukasz o zmroku.

Chcemy z wiatrem posłać Wam życzenie, niech spełnią się Wasze marzenia, a pierwsza gwiazda świecąc o zmroku przyniesie Wam dużo radości w Nowym Roku!

W imieniu seniorów z Klubu Aktywnego Seniora z Krakowa i zarządu Fundacji Geriatrics życzymy Wszystkim z Przedszkola Bajkowa Akademia z Gdańska zdrowych pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.

Marzena Woźniak