Warsztaty prawne „Znam swoje prawa”

Zarząd Fundacji Geriatrics zaprasza osoby niepełnosprawne, osoby 50+ do wspólnej

realizacji projektu „Senior z pasją

współfinansowanego przez Fundację PZU z Warszawy

oraz prywatną firmę

P.P.H. Anka J. Kołodziejczyk Sp.J. z Mszany Dolnej

W ramach projektu od dnia 26 stycznia 2021r. będą realizowane

warsztaty prawne nt.: „Znam swoje prawa.

W ramach warsztatów jego uczestnicy nabędą praktyczne umiejętności rozwiązywania problemów prawnych, sporządzania pism, oświadczeń, reklamacji. Tematyka warsztatów będzie obejmowała przede wszystkim zagadnienia najbliższe ich uczestnikom, tj.  zagadnienia i problemy z zakresu prawa konsumenckiego, prawa spadkowego, czy prawa rodzinnego.

Warsztaty poprowadzi specjalista oraz praktyk –  Berta Dąbek- Żak (adwokat, mediator sądowy).

Miejsce i czas realizacji warsztatów: ul. Drożdżowa 2, 30-898 Kraków; warsztaty odbywają się co tydzień wtorek, godz. 16.00-18.00.

Zapisy na warsztaty prowadzone są pod numerem telefonu: 667 248 065, 798 921 638, e-mail: e.zytynskachwast@interia.pl