Co ciekawego dzieje się w Klubie Aktywnego Seniora w Krakowie, ul. Drożdżowa 2?

Serdecznie zapraszam wszystkich do naszego Klubu Aktywnego Seniora, który Fundacja Geriatrics prowadzi w Krakowie, ul. Drożdżowa 2. Klub działa już od września 2018r, dzięki wsparciu finansowemu Fundacji PZU. Zajęcia w klubie są prowadzone w 12 osobowych grupach.

Zapisy do Klubu Aktywnego Seniora są prowadzone telefonicznie: 798921638, 606829451, zajęcia w klubie odbywają się w wybrane dni w godzinach od 17.00-19 lub 20.00.

Obecnie trwają już zapisy na trening pamięci i warsztaty wiedzy obywatelskiej, które będą prowadzone z początkiem 2019r. Ilość miejsc jest ograniczona. Warsztaty prowadzone w ramach Klubu Aktywnego Seniora są bezpłatne.

Zapraszam Wszystkich do obejrzenia filmu pokazującego atmosferę pracy, edukacji w naszym Klubie Aktywnego Seniora.

Wszystkie osoby prezentowane na zdjęciach wyraziły zgodę na prezentowanie ich wizerunku na stronie Fundacji Geriatrics.

Serdecznie zapraszam

Marzena Woźniak