„Decydujesz pomagamy” – wszyscy głosujemy w okresie od 17.06.2019r-14.07.2019r na projekt II Krakowska Konferencja „Ludzie motyle”

Rozpoczyna się drugi etap programu grantowego „Decydujesz, pomagamy” – przez najbliższe tygodnie można głosować na najciekawsze inicjatywy społeczne w sklepach Tesco.  W VI edycji programu do 375 organizacji społecznych trafią granty o łącznej wartości 1 1250 000 zł.  Podczas głosowania, które trwa od 17 czerwca do 14 lipca, klienci sklepu będą mogli zagłosować na najatrakcyjniejszy i najpotrzebniejszy – według nich – projekt.

W jaki sposób? Wystarczy zrobić zakupy w Tesco, a otrzymany wraz z paragonem żeton wrzucić do urny.

Na liście projektów, na które można głosować w sklepach Tesco w ramach VI edycji programu „Decydujesz, pomagamy” znalazł się projekt Fundacji Geriatrics, pt.  II Krakowska Konferencja „Ludzie motyle”.

II Krakowska Konferencja „Ludzie motyle” odbędzie się 22.11.2019r w Krakowie (30-898), w Dworze Czeczów,

ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 36.

Konferencja jest interdyscyplinarnym spotkaniem środowiska naukowego psychologów, pedagogów, prawników i innych specjalistów z osobami w późnej dorosłości, ich potrzebami i oczekiwaniami, co może przełoży się na tworzenie różnych płaszczyzn animacji środowiskowej ukierunkowanej na rozwój i wzmacnianie potencjału i podmiotowości tej grupy społecznej.

Celem konferencji jest przeciwdziałanie dyskryminacji i wykluczeniu społecznemu osób w późnej dorosłości.

Zarząd Fundacji Geriatrics gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców Krakowa do głosowania na lokalną inicjatywę jaką jest II Krakowska Konferencja „Ludzie motyle”!

Można głosować na projekt II Krakowska Konferencja „Ludzie motyle” w następujących sklepach:

• Kraków Wielicka 259
  • Kraków Kapelanka 42
  • Kraków Kapelanka 58
  • Kraków Babińskiego 69
  • Skawina 29 listopada 21

1. Informacja o głosowaniu: 17.06.2019 Głosowanie Tesco II Krakowska Konferencja Ludzie motyle
  2.  Plakat Głosujemy na II Krakowską Konferencje Ludzie Motyle