MED MEETING KRAKÓW 16.09.2018r

Zarząd Fundacji Geriatrics współorganizował imprezę plenarną w Krakowie MED MEETING, która odbyła się 14.09-16.09.2018r. To był bardzo miło spędzony czas z mieszkańcami Krakowa. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie, wszystkim mieszkańcom Krakowa, za aktywne włączenie się w badania psychologiczne prowadzone przez naszą fundację.

Ponadto Zarząd Fundacji chce szczególnie podziękować Panu Aleksandrowi, lat 77, za miła, empatyczną rozmowę, podczas której zarecytował nam swój własny wiersz, który dedykujemy Wszystkim seniorom:

„Jeszcze nigdy nie miałem tyle lat.

Więc uczę się tego z niemałym trudem.

A skoro już na pewno nie będę mieć mniej,

To bardzo nieśmiało proszę…

O jeszcze trochę”.

MED MEETING już za nami. Jednak mamy nadzieję, że wszyscy seniorzy z którymi dzisiaj się spotkaliśmy, odwiedzą nas już w czwartek 20.09.2018r, godz. 17.00 w Klubie Aktywnego Seniora w Krakowie, ul. Drożdżowa 2.

Zapisy pod numerem telefonu: 798921638.

Wspomnienia z  MED MEETING w Krakowie.

Wiceprezes Fundacji Geriatrics