Projekt „Adoptuj babcię, dziadka -adoptuj wnuczka”

Zarząd Fundacji Geriatrics wraz z seniorami z Klubu Aktywnego Seniora, współfinansowanego przez Fundację PZU oraz przedszkolakami z Bajkowej Akademii w Gdańsku już przygotowują się do najstarszego i najważniejszego święta chrześcijańskiego upamiętniającego misterium paschalne Jezusa Chrystusa: jego mękę, śmierć i zmartwychwstanie.

W tym celu seniorzy Klubu Aktywnego Seniora zakupili drobne prezenty dla gdańskich przedszkolaków, dzięki którym samodzielnie wykonają ozdoby świąteczne na swoje wielkanocne stoły. Prezenty już zostały wysłane do Gdańska. Zarząd Fundacji Geriatrics ma nadzieję, że prezenty ucieszą dzieci, dadzą im dużo radości podczas zdobienia wielkanocnych jajeczek i wprowadzą wszystkich z Bajkowej Akademii w wielkanocną atmosferę.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy

Wszystkim przedszkolakom z Bajkowej Akademii z Gdańska

najserdeczniejsze życzenia,

dużo radości, uśmiechu na twarzy, pogody, słońca.

W niedzielę dużo gości.

W poniedziałek dużo wody, to dla zdrowia i urody.

Dużo jajek kolorowych, Świąt wesołych oraz zdrowych

życzą

Babcie i Dziadkowie

z Krakowa z Fundacji Geriatrics.

Marzena Woźniak