Spotkanie inauguracyjne Fundacji Geriatrics

Dnia 05.01.2018r odbyło się spotkanie inauguracyjne Fundacji Geriatrics. Na spotkaniu obecni byli członkowie Fundacji i zaproszeni goście.

W najbliższym czasie Fundacji Geriatrics skupi się na poniższych przedsięwzięciach :

1. Darmowe porady prawne – dyżur prawnika,  każda środa w godz. od 15-17.00 (porady prawne będą udzielane od 07.02.2018r)
  • Kontakt: Adwokat Marta Piestrzyńska, tel. 606278116, m.piestrzynska@fundacjageriatrics.pl
  • Kontakt: Prawnik, tel. 533188878, b.dabek@fundacjageriatrics.pl
  1. Darmowe porady psychologiczne – dyżur psychologa, co drugi czwartek, godz. 11-13.00(porady psychologiczne będą udzielane od 01.02.2018r)
  1. Organizacja Konferencji naukowej, pt.: „ Rola wartości i sens życia osób w późnej dorosłości” (październik 2018)
  2. Publikacja monografii naukowej dot. późnej dorosłości (grudzień 2018)
  3. Organizacja konkurs na najlepszy artykuł.: „Moja wizja sensu życia” (o rozpoczęciu konkursu i nagrodach, zostaną Państwo poinformowani w najbliższym czasie.
  4. Organizacja zbiórki książek dla:

a) Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Krakowie,

b) Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach (o terminie rozpoczęcia zbiórki książek poinformujemy Państwa w najbliższym czasie)

W uroczystym spotkaniu inaugurującym rozpoczęcie działalności Fundacji Geriatrics uczestniczyła również Pani prof. nadzw. KAAFM Ewa Wilczek –Rużyczka, która zadeklarowała opiekę naukową podczas pisania monografii dot. późnej dorosłości.

O kolejnych działaniach Fundacji Geriatrics będą Państwo informowani na bieżąco. Serdecznie zapraszamy do śledzenia wpisów na naszej stronie internetowej.

Miejsce prowadzenia darmowych porad prawnych i psychologicznych: Kraków, ul. Drożdżowa 2 (proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny).

mgr Marzena Woźniak