Wycieczka górska do Rabki 20-21.07.2019r

Wycieczka była organizowana przez Fundację Geriatrics, która prowadzi Klub Aktywnego Seniora

współfinansowany ze środków Fundacji PZU

Program wycieczki

Dzień 20.07.2019r (sobota)

1. 05 – wyjazd z Krakowa, ul. Drożdżowa 2 do Rabki Zdrój-  klimatyzowany bus\pks
  2. 30-11.00 – pozostawienie bagaży w miejscu noclegu: Willa Światowid, ul. Słowackiego 6, 34-700 Rabka-Zdrój
  3. 00-16.00- zwiedzanie Rabki i okolic z przewodnikiem, instruktorem nordic walking- wycieczka trwa 4 godzinny (trasa łatwa dla seniorów, należy zabrać wygodne obuwie, sportowe ubranie)
  4. 00-16.45 – zakwaterowanie w Willa Światowid, czas wolny
  5. 00-18.00 – wspólna obiadokolacja
  6. 00 – zabawa integracyjna przy grillu

Dzień 21.07.2019 (niedziela)

1. 00-9.00 –śniadanie
  2. 00 -13.00 – zajęcia ogólno-ruchowe w parku linowym w Rabce
  3. 00-17.00 – czas wolny
  4. 00 – wyjazd do Krakowa, ul. Drożdżowa 2- klimatyzowany bus\pks

Relacje z wycieczki:

Kochani wycieczka do Rabki to była wspaniała przygoda w której wzięło udział 14 osób. Pogoda, humor nam dopisał. Wycieczka była zrealizowana w ramach Klubu Aktywnego Seniora, współfinansowanego przez Fundację PZU. Zarząd Fundacji Geriatrics serdecznie dziękujemy naszemu przewodnikowi górskiemu, trenerowi , trenerowi nordic walking Panu Łukaszowi Pędzimąż, za zapewnienie seniorom tylu wspaniałych atrakcji sportowych podczas wspólnego wypoczynku, w szczególności w Rabczańskim Parku Linowym. Panu Łukaszowi udało się namówić seniorów do wspólnej zabawy na ściance górskiej i innych atrakcjach Rabczańskiego Parku Linowego. To niesamowite, że nasz 83 letni Fundator Marcin Chwast wspiął się pierwszy na ściankę górską, a za nim wspięli się również inni uczestnicy wycieczki. Niektórzy pokonali swoje lęki i przekonali się, że mimo wieku, stanu zdrowia, mogą jeszcze dużo ciekawych zajęć wykonywać, mogą wiele zobaczyć i świetnie się bawić  razem pod okiem empatycznych instruktorów.

Zarząd Fundacji Geriatrics chce również podziękować Panu Krzysztofowi Bogadzińskiemu, właścicielowi Willi Światowid w Rabce za wspaniałą gościnę, smaczne jedzenie, życzliwość i wyrozumiałość podczas wieczornej zabawy integracyjnej przy grillu. Na 100% odwiedzimy jeszcze Willę Światowid podczas innych spotkań integracyjnych.

Natomiast wszystkim Seniorom i uczestnikom wycieczki Zarząd Fundacja Geriatrics dziękuje za  aktywne zaangażowanie się w proponowane formy wypoczynku.

Jeszcze kilka zdjęć wspominających wycieczkę do Rabki:

Mam nadzieję, że zdjęcia wszystkich zachęcają do wspólnej integracji i zabawy. Nie trzeba nic więcej pisać o wycieczce…..

Serdecznie zapraszamy do wspólnego wypoczynku i integracji podczas kolejnych wycieczek (pacz harmonogram działań CAS Geriatrics)