Zaproszenie na Krakowską Konferencję Ludzie Motyle 07.12.2018r

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w Krakowskiej Konferencji „Ludzie motyle” dnia 07.12.2018r do Krakowa.

Konferencja jest bezpłatna, odbędzie się  Centrum Kultury Podgórza – Dwór Czeczów, ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 36, 30-898 Kraków, w godzinach od 9.00-16.30 (dojazd z Centrum Krakowa: tramwaje, np.: 9, 13, 73- do pętli Nowy Bieżanów , a następnie autobus 133- przystanek Dwór Czeczów )

Tematem naszych rozważań będzie szeroko rozumiany problem godnego starzenia w dobrej jakości życia. Mam nadzieję, że uda nam się w wyniku wymiany doświadczeń, zainspirować Państwa do kolejnych wspólnych dyskusji na temat możliwości wydobywania różnych zdolności człowieka do prowadzenia produktywnego życia w społeczeństwie i gospodarce, w miarę stawania się coraz starszym.

Zarząd Fundacji Geriatrics ma nadzieję, że impuls powstały w związku z propagowaniem aktywnego starzenia się i solidarności międzypokoleniowej, wykroczy poza świadomość uczestników konferencji i wpłynie pozytywnie na zmianę postaw w stosunku do szerszej grupy osób w późnej dorosłości.

Zapisy na konferencję prowadzone są telefonicznie: 798921638, e- mail: e.zytynskachwast@interia.pl lub biuro@fundacjageriatrics.pl . Otrzymanie zaproszenia nie jest równoznaczne z zapisaniem się na konferencję, należy swoją obecność potwierdzić. Obowiązuje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc jest ograniczona.

1. Plakat Krakowska Konferencja Ludzie Motyle
  2. Administratorem przekazywanych nam danych jest Fundacja Geriatrics z Krakowa, dane są przetwarzane zgodnie z zapisami w Polityka prywatności
    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Geriatrics do celów związanych z realizacją Krakowskiej Konferencji Ludzie Motyle.

Marzena Woźniak