17.12.2019r Spotkanie wigilijne z Fundacją Geriatrics

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas, w którym spędzamy chwile w gronie znajomych i współpracowników. To czas spotkań przy stole zastawionym świątecznymi potrawami.

Dnia 17.12.2019r w siedzibie Fundacji Geriatrics w Krakowie, ul. Drożdżowa 2 odbyło się  spotkanie wigilijne seniorów- członków CAS Geriatrics, CAS Swoszowice wraz z krakowskimi radnymi: Alicja Szczepańska, Maciej Wojtczak , sympatykami Fundacji Geriatrics. W przygotowaniu spotkania wigilijnego pomagali seniorzy, wolontariusze: Hubert Bobowski, Robert Bobowski, Klaudia Bularz i partnerska firma EFEKTeM Konsulting z Wieliczki Pana Piotra Korczyńskiego. Pan Piotr Korczyński podarował seniorom do sali relaksu materac do masażu, za co mu serdecznie dziękujemy.

W bieżącym roku w spotkaniu wigilijnym wzięło udział 44 osoby. Był to czas podsumowania rocznych działań Fundacji Geriatrics. Podczas spotkania zostali wyróżnieni i nagrodzeni najbardziej zaangażowani seniorzy w działalność na rzecz społeczności lokalnej i Fundacji Geriatrics.

Marcin Chwast

Krystyna Jagła

Kazimierz Kwaśniewski

Ewa Staryczenko

Lubomir Kasina

Urszula Marosz

Aleksander Skalbmierski

Krystyna, Sebastian Seremak

Jerzy Miedziński

Bogusława Bobowska

Danuta Saturn

Anna Szlachta

Halina Kocaj-Kasina

Leokadia Tam

Ewa Staryczenko

Halina Lipiarska

Podczas spotkania wigilijnego mieliśmy możliwość wysłuchania krótkiego programu artystycznego przygotowanego przez Leokadię Tam oraz wspólnie kolędowaliśmy przy akompaniamencie muzyka Tadeusza Starzyka . Podczas spotkania znalazł się czas na podsumowanie rocznych działań Fundacji Geriatrics, na nagrodzenie najbardziej zaangażowanych seniorów w działalność na rzecz społeczności lokalnej i Fundacji Geriatrics.

Po wysłuchaniu wierszy Leokadii Tam, życzeń świątecznych złożonych seniorom i uczestnikom spotkania wigilijnego przez Prezesa Fundacji Geriatrics Elżbietę Żytyńską-Chwast, wspólnym kolędowaniu,  zebrani dzielili się opłatkiem.