Fundacja Geriatrics ogłasza

ogólnopolski konkurs na scenariusz przedstawienia

Szalony dzień dziecka Antoniego i Ani”.

Zadaniem uczestników jest napisanie godzinnego scenariusza przedstawienia, którego tematem będzie opisanie przygody Antoniego, który przypadkowo w Dzień Dziecka zmienia się sam w dziecko – 7 letniego Antka, który musi pójść do szkoły.

Scenariusz przedstawienia rozpoczyna się w następujący sposób:

„Pan Antoni jest ważnym, wiecznie zajętym lekarzem i nie ma czasu dla swojej córki Ani.

Ciągle rozmawia przez telefony, nie zauważa obecności Ani. Sądzi przy tym, że Ania nie powinna mieć do niego żadnych pretensji, ponieważ dzieci „to dopiero mają dobrze” – zajmują się przecież tylko zabawą i szkołą. Czy rzeczywiście tak jest?

Pewnego dnia sam się o tym przekonuje, gdy dziwnym zrządzeniem losu staje się znowu małym Antkiem, który musi iść do szkoły i przeżyć  zwykły dzień dziecka, który w niczym nie przypomina tego świątecznego Dnia Dziecka z 1-go czerwca.

Ania, która jest świadkiem tego niecodziennego zdarzenia-przemiany, ma nadzieję, że jej tata znajdzie wreszcie czas na wspólną partyjkę „Warcabów” (…)” – proszę dopisać ciąg dalszy przedstawienia.

Konkurs skierowany jest do osób w wieku od 13 do 100 lat. Nagrodą główną jest wystawienie przestawienia na Dzień Dziecka w 2019r w Centrum Kultury Podgórza, Dwór Czeczów w Krakowie według zwycięskiego scenariusza oraz nagroda książkowa i dyplom.

Prace konkursowe należy wysyłać w formie wydruku na adres organizatora (Fundacja Geriatrics, 31-542 Kraków, ul. Sądowa 7/39) z dopiskiem na kopercie „Szalony dzień Antoniego i Ani” od 01.05.2018r do dnia 14 września 2018 roku (decyduje data stempla pocztowego).

Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 29 września 2018 roku.

Kontakt telefoniczny: 798921638, 606829451, email: biuro@fundacjageriatrics.pl

1.OŚWIADCZENIE O PRZENIESIENIU PRAW AUTORSKICH