Przekazanie książek do  Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Serdeczna Troska w Krakowie.

Przekazanie książek do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Serdeczna Troska w Krakowie.

Dnia 26.02.2018r Fundacja Geriatrics z Krakowa przekazała do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Serdeczna Troska w Krakowie, ul. Rzepakowa 5a, kolejne 321 książek, które zebrała w ramach akcji „Wielka Zbiórka Książek” (numer 2018/380/OR).

Pierwsza tura książek została przekazana dla Stowarzyszeniu Przyjaciół Chorych – Hospicjum Jana Pawła II w Żorach dnia 13.02.2018r. Przedsięwzięcie  „Wielka Zbiórka Książek” objęte jest patronatem medialnym ogólnopolskiego magazynu „Głos Seniora”.

Mamy nadzieję, że podarowane książki umilą wolny czas podopiecznym Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Serdeczna Troska.

Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji „Wielka Zbiórka Książek” serdecznie dziękujemy. Jednocześnie informujemy, iż akcja trwa nadal do 31.05.2018 r. Kolejne książki można przesyłać na adresy:

• ul. Wolności 41, 44-240 Żory.
  • ul. Halczyna 22, 30-086 Kraków.

lub przekazywać osobiście na terenie Krakowa (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Panią Prezes Marzeną Woźniak, tel. 606829451) lub na terenie Żor (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Panią Sekretarz Patrycją Cyrych, tel. 507057888 ).

Marzena Woźniak