Seniorzy z Fundacji Geriatrics wypoczywali w kompleksie sanatoryjnym „Dniepro-Beskid” w Truskawcu na Ukrainie

W okresie od 01.10.2019r do 11.09.2019r seniorzy z Fundacji Geriatrics wypoczywali w kompleksie sanatoryjnym „Dniepro-Beskid” w Truskawcu na Ukrainie.

W ramach pobytu sanatoryjnego seniorzy mieli zapewnione 3 dietetyczne posiłki serwowane w  formie ,, stołu szwedzkiego”, oparte głównie na świeżych warzywach i kaszach. Ponadto każdy senior po konsultacji lekarskiej miał zaproponowane 3 zabiegi rehabilitacyjne, np. kąpiele siarkowo-wodorowe, ozokeryt, zabiegi jelitowe, zabiegi elektroświatłocieplne, inhalacje, gimnastyka lecznicza, masaże. Ponadto seniorzy mogli dokupić sobie zabiegi takie jak, np. ozonoterapia, nieinwazyjne leczenie gruczołu krokowego, diagnostyka USG organów miednicy (ginekologia, prostata), podwodny natrysk z masażem, podwodne rozciąganie kręgosłupa, terapia falą uderzeniową, magnoterapia, diagnostyka zmian tkankowych w piersi (francuski mamograf), itp.  W hotelu w którym mieszkaliśmy seniorzy mogli również korzystać odpłatnie z zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich.

W każdy poniedziałek i czwartek uczestniczyli w wieczorkach tanecznych, a w środy w wieczorkach ukraińskich.

Na terenie hotelu można było zakupić codziennie wycieczkę, np. Tramwajem Karpackim (550 hrywien), Wodospad „Kamionka” (330 hrywien), Lwów (370 hrywien), Drogobycz-Sambor-Kulczyce (150 hrywien), Drogobycz (150 hrywien), Jezioro Synewyr (450 hrywien), Skały Dowbusza (330 hrywien), Schidnycia-Urycz (230 hrywien), Poczajów (450 hrywien), itp.

Pokój w których mieszkaliśmy były codziennie sprzątane z wymianą ręczników, raz w czasie pobytu wymieniana była pościel. Panie w recepcji były bardzo miłe i pomocne.

Personel całego obiektu  zawsze był uśmiechnięty i pomagał rozwiązać wszystkie problemy seniorom. Najbardziej polubiliśmy masażystę Igora, który codziennie masował seniorów Fundacji Geriatrics, z zaciekawieniem rozmawiał o obyczajach i tradycjach w Polsce i na Ukrainie. Polecamy wszystkim wyjeżdżającym masażystę Igora.

Pobyt w Truskawcu dostarczył  nam wszystkim niezapomnianych wrażeń.

Już dzisiaj planujemy kolejny wyjazd do Truskawca, tym razem około 15.09.2020r.

Wszystkie osoby chętne do wspólnego spędzania czasu i rehabilitacji w Truskawcu na Ukrainie, mogą zapisywać się pod numerem telefonu: 667248065, e-mail: e.zytynskachwast@interia.pl

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy Wszystkich seniorów i członków ich rodzin do wspólnego wypoczynku.