Spotkanie Zarządu Fundacji Geriatrics z Prezesem Stowarzyszenia Manko, prezentacja gry ,,On The Way – Latający reporterzy”.

Dnia 27.02.2018r Zarząd Fundacji Geriatrics miał przyjemność spotkać się z Prezesem Stowarzyszenia Manko, Redaktorem naczelnym ogólnopolskiego magazynu Głosu Seniora, Panem Łukaszem Salwarowskim  oraz współpracownikami Stowarzyszenia w celu podpisania porozumienia o wzajemnym partnerstwie.

W spotkaniu została zaprezentowana gra planszowa ,,On The Way – Latający reporterzy”, która właśnie miała swoją premierę i została stworzona głównie dla osób 60+.

Głównym celem gry jest rozwijanie wiedzy, umiejętności strategicznych, planowania, kalkulacji oraz zdolności podejmowania ryzyka.

Zachęcamy wszystkich do zakupu, ta gra to nie tylko zdobywanie i rozwijanie nowych umiejętności, ale także świetna zabawa.

Marzena Woźniak