VI edycji programu „Decydujesz, pomagamy” – wyniki głosowania w sklepach Tesco.

Szanowni Państwo!

To wielki dzień dla Wszystkich członków Fundacji Geriatrics, Klubu Aktywnego Seniora, CAS Geriatrics i sympatyków Fundacji Geriatrics. Dzięki Waszej pozytywnej energii i zaangażowaniu udało nam się razem zająć zaszczytne III miejsce w VI edycji programu „Decydujesz, pomagamy” w ramach, którego   Tesco wraz z Fundacją Tesco wesprze darowizną w wysokości 1000zł Fundację Geriatrics.

Darowizna w całości zostanie przeznaczona na organizację II Krakowskiej Konferencji „Ludzie Motyle” dnia  22.11.2019r w Krakowie, w Dworze Czeczów, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 36, godz. 9.00-16.00.

Ze szczegółowymi wynikami programu „Decydujesz, pomagamy” możecie Państwo się zapoznać na stronie Programu: www.tesco.pl/pomagamy .

Gratuluje sukcesu Wszystkim !